KEMPO MMA | Pentru copiii și tinerii din parohie

Dragi copii și tineri din parohia noastră,

pentru că ne gândim la sănătatea voastră, începând din luna octombrie 2021, vă oferim ceva inedit: posibilitatea de a face mișcare și a vă bucura unii de alții, în cadrul antrenamentelor de KEMPO MMA. Vă va iniția în acest demers sensei Dănuț Neculai, maestru emerit al sportului, multiplu campion național, european și mondial (împreună cu Neculai Team). Acesta este și membru al parohiei noastre.

Antrenamentele se vor desfășura în sala parohială, în fiecare duminică după Sfânta Liturghie (orele 12:00-13:00), în timp ce părinții vor putea servi o cafea și se vor putea întreține la o discuție duhovnicească. Acestea se adresează tuturor copiilor începând cu vârsta de 6 ani și vor fi gratuite. Singura condiție este înscrierea prealabilă pe lista lui Dănuț.

Datele de contact pentru înscrieri și alte detalii: Tel.: 017684979604; Facebook: Danut Neculai.

Vă așteptăm cu bucurie! 

Părintele & Neculai Team